Місія нездійсненна / Mission: Impossible (1996) українською онлайн

Дивитись Місія нездійсненна / Mission: Impossible (1996) українською онлайн

 

 

Короткий опис: Місія нездійсненна / Mission: Impossible (1996) українською онлайн


BDRip 720p ліцензіяНа самому початку фільму «Місія нездійсненна: Плем’я ізгоїв» у Загону Місія Нездійсненна існують величезні проблеми. Справа в тому, що загін розпускають, Ітан Хант опиняється за бортом і тепер у нього немає роботи.

Однак це ще не означає того, що славні деньки організації відійшли у минуле. Все продовжується, тільки сама організація відходить у тінь. ОМН незабаром стикається з секретним Синдикатом – великий міжнародною мережею спецагентів, яка є своєрідним відображенням ОМН. Синдикат називають «племенем ізгоїв», причому не дарма. Члени Синдикату переслідують мету встановлення єдиного нового світового порядку. Домогтися його встановлення вони бажають за допомогою руйнівних терактів.

Ітану і його команді необхідно об’єднатися з Илсой Фауст – британським агентом, переживає не найкращі часи. Вона дискредитована кількома провалами, які сталися не з її вини. Головні герої знову починають боротьбу за мир, не знаючи, чи виявляться вони на стороні Синдикату або ж ні. Адже ця організація діє не тільки силою, але й хитрістю.


Режисер: Крістофер Маккуоррі
У фільмі “Місія нездійсненна 5” знімалися: Том Круз, Саймон Пегг, Ребекка Фергюсон, Джеремі Реннер, Алек Болдуін, Америка Оліво, Вінг Реймз, Шон Харріс, Саймон МакБерни, Герміона Корфилд
Країна: США
Жанр: бойовик, трилер, пригоди
Тривалість: 131 хв.


 

 

Якщо Вам сподобався Місія нездійсненна / Mission: Impossible (1996) українською онлайн, слідкуйте за іншими фільмами та серіалами на S-life.com.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*