Плащ (1 Сезон) / The Cape (Season 1) (2011) українською онлайн

Дивитись Плащ (1 Сезон) / The Cape (Season 1) (2011) українською онлайн

Короткий опис: Плащ (1 Сезон) / The Cape (Season 1) (2011) українською онлайн

DVDRip двоголосий


Міські жителі вирішили змінити обстановку і виїхати подалі від гамірного мегаполісу. Сімейство набуває старий будиночок на новій фермі. Вони не вірять в забобони про те, що раніше тут жила стара відьма, яка знущалася над своїми дітьми і в результаті чаклунства вирішила їх убити. Власний син помер від рук відьми. Там часом, нова господиня будинку по фільму жахів «Прокляття відьомського дерева» турбується про свого чоловіка, який перебуває в комі. Вона разом зі своїми дітьми чекає його повернення. Однак, випадкові дитячі пустощі в старому сараї призвели до того, що відродилося древнє зло. Спіритичний сеанс оживив минуле. Тепер прокляття відьми знову в силі. Чи зможуть врятуватися від жахливої розправи нові мешканці ферми, що за містом?


Оригінальна назва: Curse of the Witching Tree
Режисер: Джеймс Кроу
У фільмі знімалися: Сара-Роуз Дентон, Люсі Джейн Клервис, Лоуренс Веллер, Чарлі Бонд, Керолайн Болтон, Даніель Бакс, Джон Кэмплинг.
Країна: Великобритания
Жанр: жахи
Тривалість: 102 хв


Якщо Вам сподобався Плащ (1 Сезон) / The Cape (Season 1) (2011) українською онлайн, слідкуйте за іншими фільмами та серіалами на S-life.com.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*