Правовласникам

Сайт s-life.com.ua працює відповідно до законодавства про захист інформації та авторських прав. Весь розміщений на сайті матеріал являє собою контент, що знаходиться у вільному доступі для скачування і перегляду в мережі Інтернет. Збір доступних в Інтернеті матеріалів і їх розміщення в каталозі здійснюється в автоматичному режимі. Адміністрація сайту в даному випадку не здійснює контроль над контентом, що додається. Адміністрація сайту також не провадить діяльність, пов’язану з публікацією неліцензійного контенту, незаконно вкраденого і знаходиться під захистом правовласників. Автоматизована система публікує тільки те, що знаходиться у вільному доступі із відкритих джерел на наші сервери.

Наш ресурс завжди готовий до співпраці з правовласниками. Якщо ви є правовласником якого-небудь матеріалу на сайті, і якщо Ви не бажаєте, щоб той чи інший матеріал використовувався без Вашої згоди, ми раді співпрацювати з Вами.

Для видалення матеріалу з сайту Вам потрібно буде відправити нижче зазначені документи за вказаними нижче контактами.

Документальне підтвердження Ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:

1) Сканований документ з печаткою, або email з офіційного поштового домена компанії правовласника, або інша інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати Вас як правовласника даного матеріалу.

2) Прямі посилання на сторінки сайту, які містять дані, опубліковані з порушенням авторських прав. Контакти: olexiy.z@gmail.com або використовуйте зворотний зв’язок на сайті.